dr Monika Mrozek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im.prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Zainteresowanie Endodoncją przejawiała już w okresie wczesnoszkolnym obserwując swoją mamę w trakcie specjalizacji z tej dziedziny stomatologii , dlatego też zaraz po studiach postanowiła kontynuować pasję uczestnicząc w kursach praktycznych i obserwując najlepszych w Europie przedstawicieli tego fachu. Jej dewizą jest przeistoczenie zabiegu leczenia kanałowego z procedury która budzi postrach wśród pacjentów w bezbolesny, relaksujący zabieg w naszej Klinice.

Zgłębienie tajników endodoncji zrodziło zainteresowanie Protetyką Stomatologiczną.. Opanowanie umiejętności rekonstrukcji zębów oraz wykonywania kompleksowych prac estetycznych z użyciem materiałów pełnoceramicznych to podstawowe elementy metamorfoz uśmiechu jakie wykonuje pani doktor. Szeroki zakres działania w zakresie protetyki , projektowania estetyki i rekonstrukcji zwarcia opiera na teorii okluzji amerykańskiej szkoły Koisa, którą opanowała na kompleksowych kursach planowania leczenia w trudnych przypadków protetycznych.

Obecnie studentka kierunku “medycyna estetyczna dla lekarzy” na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej W Katowicach. W 2018 roku uzyska tytuł lekarza medycyny estytycznej poszerzając zakres usług naszej Kliniki o zabiegi typu anti-ageing, profilaktykę przeciwstarzeniowa i leczenie objawów starzenia i asymetrii twarzy.