Mikroskopy i lupy-precyzja leczenia

Niezbędnym narzędziem pracy staje się mikroskop zabiegowy, którego zastosowanie w stomatologii jest coraz szersza, a pod jego kontrolą możliwe jest przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów, procesów diagnostycznych i terapeutycznych. Łatwość rozróżnienia szczegółów podczas zabiegu decyduje o sukcesie klinicznym.

Implantologia - komfort życia

Implanty są przeznaczone dla osób, które utraciły zęby. Współczesna, nowoczesna stomatologia dysponuje możliwościami walki o każdy naturalny ząb pacjenta, ale jeżeli ta walka zostanie przegrana i zęba trzeba usunąć, rozwiązaniem jest wstawienie implantu , który będzie wyglądać dokładnie tak jak utracony ząb własny.

Skaner wewnątrzustny-stomatologia bez wycisków

Komputerowy skaner wewnątrzustny pozwala uniknąć wykonywania wycisków. Tradycyjnie wyciski pobierane są w celu przygotowania uzupełnienia protetycznego, np. korony porcelanowej, licówki oraz planowanie leczenia ortodontycznego. Wycisk pobierany jest komputerowo trwa zdecydowanie krócej i jest bardziej dokładny niż tradycyjne wyciski.

Endometry, endo....- skuteczne leczenie

Współczesna endodoncja dysponuje metodami umożliwiającymi dokładne zmierzenie długości kanału oraz jego dokładne opracowanie. Jest to podstawą zakończonego sukcesem leczenia czyli zachowaniem zęba pacjenta przed usunięciem.

Nowoczesna radiologia - szybka diagnoza

Dzięki nowoczesnym i bezpiecznym dla pacjenta aparatom radiologicznym lekarze centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estetyka Uśmiechu Malan mogą podejmować szybkie i trafne diagnozy oraz planować precyzyjnie leczenie.

Komputery do znieczuleń - bezbolesna zabiegi

W SleeperOne mikroprocesorowa kontrola ilości i ciśnienia podawanego anestetyku, pozwala uniknąć przykrych dla pacjentów dolegliwości związanych ze znieczuleniami oraz zmniejszyć dawkę znieczulenia.

Wybielanie Beyound - olśniewający efekt

Wybielanie Beyond polega na trzykrotnym nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, który jest aktywowany pod wpływem światła z lampy BEYOND Polus. Światło emitowane przez akcelerator Beyond przyspiesza proces wybielania zębów. Efektem zabiegu są białe, lśniące zęby, a Pacjent czuje się atrakcyjny i pewny siebie!

Elektroskalpel - minimum cięcia

Sprzęt przeznaczony do precyzyjnych i bezbolesnych zabiegów mikrochirurgicznych i periodontologicznych. Zastosowanie tego urządzenia pozwala uniknąć rozległych zabiegów oraz przyśpiesza rekonwalescencję pozabiegową.

Lasery biostymulacyjne - dla szybszego gojenia

Laser biostymulacyjny pobudza ukrwienie tkanek, transport błonowy oraz działa przeciwbólowo . Laser biostymulacyjny sprawia, że lepiej wchłaniają się międzymiąższowe płyny oraz zmniejszają się obrzęki i wzrasta wymiana tkankowa. Po zabiegach laserem biostymulacyjnym pobudzany jest układ odpornościowy oraz zwiększana jest produkcja przeciwciał.

Wirówka do fibryny bogatopłytkowe

Fibryna bogatopłytkowa, koncentrat płytkowy nowej generacji, pozyskiwana z krwi własnej Pacjenta naturalnie stymuluje szybszą regenerację, gojenie się tkanek miękkich i odbudowę kości. Zawiera szereg czynników przyspieszających angiogenezę tj. tworzenie naczyń krwionośnych oraz budowę nowych komórek, takich jak fibroblasty i osteoblasty, pobudzając Twój organizm do szybkiej odnowy i rewitalizacji.