W ofercie Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estetyka Uśmiechu Malan mogą Państwo znaleźć możliwość wykonania popularnego zabiegu, jakim jest wybielanie zębów. Panująca miła atmosfera oraz profesjonalni lekarze zapewnią Państwu kompleksowe rozwiązania. Korzystamy z dwóch sprawdzonych metod, które są całkowicie bezpieczne i sprawdzone – Beyond oraz wybielanie nakładkowe.

Czym jest metoda Beyond i jak się ją wykonuje? Metoda ta jest bardzo popularna na całym świecie, dzięki szybkim efektom jakie można osiągnąć nawet po jednej wizycie w gabinecie. Wybielanie wykonuje się przy użyciu specjalnego żelu, który uaktywnia się pod wpływem filtrów optycznych. Żeby uzyskać trwały i zadowalający efekt po wykonaniu zabiegu lepiej unikać spożywania pokarmów barwiących. Dodatkowo warto profilaktycznie stosować pastę, która będzie chronić szkliwo przed kolejnymi przebarwieniami. W ten sposób można podtrzymać doskonałą biel zębów przez bardzo długi czas. W trakcie zabiegu w gabinecie używa się połączenie zimnego światła z niską temperaturą. Ma to zapobiec ewentualnemu podrażnieniu nerwów oraz zapobiega przed pojawieniem się niepożądanych skutków ubocznych. Wybielanie zębów za pomocą tej metody jest jednorazowe (wystarczy jedna wizyta, nie trzeba jej poprawiać ani uzupełniać). Jeśli więc szukasz bezpiecznej, sprawdzonej metody, która w szybko i trwale przyniesie oczekiwane efekty – wybierz metodę Beyond.

Wybielanie nakładkowe – na czym polega? Ta druga metoda polega na stworzeniu unikalnych nakładek, które są odwzorowaniem kształtu twoich zębów. Każda z nich jest pokryta specjalnym żelem. Przenika on zęby likwidując przebarwienia przy użyciu uwalniających się cząstek tlenu. Zakłada się je każdego dnia na noc, żeby po dwóch tygodniach uzyskać wyraźne efekty wybielenia. Przed wykonaniem tego zabiegu, profilaktycznie wykonujemy dokładny przegląd uzębienia, który gwarantuje wyeliminowanie wszelkich ubytków, które mogłyby przeszkadzać w dokładnym wybielaniu szkliwa. Jeśli zęby są całkowicie zdrowe można rozpocząć proces wybielania. Ta nowoczesna metoda, wykonana ręką profesjonalisty, daje całkowite bezpieczeństwo, ponieważ nie uszkadza szkliwa. Wiele osób decyduje się na wybielanie zębów tą metodą, ponieważ zęby pozostają na długo silne, zdrowe i białe.

W porównaniu obydwu metod wyjątkowymi zaletami wyróżnia się metoda Beyond. Po pierwsze przeprowadzono testy, które że jej efekty są do 30% lepsze niż podczas wybielania zębów metodą nocną (nakładkową). Po drugie, cechuje się szybkim osiągnięciem upragnionego efektu – wystarczy nawet 30 minut zabiegu, by przywrócić śnieżnobiały uśmiech.

Niezależnie od użytej metody, stopień wybielenia, który uda się osiągnąć będzie się utrzymywał przez co najmniej dwa lata. Stosując się do zaleceń stomatologa można ten okres znacząco wydłużyć. Pomaga w tym spożywanie zdrowych produktów. Przez pierwsze dziesięć dni po zabiegu warto zwracać szczególną uwagę na to co się spożywa. Należy wystrzegać się kolorowego jedzenia oraz napojów, które mogłyby mieć negatywny wpływ na osiągnięty efekt. W przypadku zastosowania innej metody niż te, które stosujemy w naszej klinice, okres ten bywa bardziej restrykcyjny i o wiele dłuższy. Jeśli będziesz stosował się do tych wskazówek, dłużej utrzymasz śnieżną biel swoich zębów i będziesz mógł olśniewać nim innych. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowego dbania o zęby po zabiegu, udaj się na konsultację do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego.

Nasza gabinet stomatologiczny udowadnia, że wybielanie zębów w Krakowie nie stanowi problemu! Gwarantujemy wyłącznie bezpieczne, pewne i sprawdzone rozwiązania. Warto skorzystać z pomocy prawdziwych specjalistów, ponieważ dzięki nim z łatwością będziesz mógł się cieszyć pięknym, zdrowym uzębieniem. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nasi lekarze znają się na rzeczy i potrafią całkowicie usatysfakcjonować swoich pacjentów. Możesz więc być pewien, że korzystając z naszych usług masz pewność powodzenia, w możliwie przystępnych cenach. Podejmując klientów w naszej klinice w Krakowie-Wieliczce stosujemy sprawdzone rozwiązania, a każda osoba jest poddawana indywidualnej opiece. Chętnie oraz z wielkim zaangażowaniem spełnimy Twoje oczekiwania, a ty szybko, łatwo i bardzo korzystnie spełnisz swoje marzenia i będziesz zachwycać pięknym, zdrowym uśmiechem.

Implanty

Gdy brakuje Ci jednego lub kilku zębów. Albo cierpisz na całkowite bezzębie. Właśnie w tych przypadkach najlepszym rozwiązaniem może okazać się leczenie implantologiczne